20130516

Neljapäev ehk kuueteistkümnes


Olen tahtnud mitu korda elumärki näidata, aga need elumärgid on tulnud kodust (loe: arvutist) eemal olles, mis tähendab, et mu mälu on ammu neile "nägemist!" öelnud.

anyway,
first things first.

a) Facebookis on silma jäänud reklaamikampaania moodi asi "Tänan, et mind märkasid, autojuht. Head teed sullegi!" Kes aru ei saa, siis tegemist on tsiklimeeste tänuavaldusega (eeldatavasti). Tahaks selle peale kiita tõesti autojuhte, kes ei taha tsiklimehi alla ajada. Respekt.
AGA kui maanteel hüppab FAKING KITS tee peale ja ratas saab hoobi, siis võtab tagant järele mõeldes küll seest veits kõhedaks. Tekib tahtmine printida plakatid stiilis ''aitäh, kits, et mind märkasid!'' ning riputada see kaela igale kitsele, kes maanteest eemale hoiab.

b) Olen ka fancy tööinimene, tho mul pole veel oma lauda, arvutit ega ka paroole ning kui ma peaksin need kolm eelnevat saama, siis ma ei oska ikka nendega midagi peale hakata. 8ks tööle minemine ei ole ikka minu teema ning ma ei tea, kaua ma vastu pean.

c) Kuna hetkel on Eurovisioon aktuaalseks teemaks, siis peaks ka sõna võtma. Kuigi see üritus ja kontseptsioon on hoopiski erinev sellest, mis oli 10 aastat tagasi, siis naudin ma endiselt Eurovisiooni vaatamist. Arvatavasti on asi traditsioonides, sest väiksena sai Eurovisiooni õhtul coca-colat, jäätist ja kõike head ja paremat. Ma ei kavatse küll seda vaatamata jätta, sest paljud on nii negatiivselt meelestatud. Haters gonna hate.

d) LÕPUTÖÖ! Ebareaalne, aga tõsi. Kolmapäeval sai esitatud ja nüüd tuleb kaitsmine. Palju palderjani tabletid maksavad?

e) Aga äkki pole palderjani vajagi ning piisab Türgi päikesest, mida ma homme nautima lähen. Või oleks õigem öelda laupäeva varahommikul, sest eile teatati, et lennuaeg lükkus 3 ja poole tunni võrra edasi, mis tähendab, et hotelli jõuame 3-4-5 ajal hommikul. juhhei.

enam ei viitsi, aitab.


______
Mind teeb veits murelikuks, kui ma kuulan laulu kolmandat korda ning see mulle absoluutselt meelde ei jää. Aga ma tahan, et jääks meelde. First world problems, jep.


No comments:

Post a Comment