20151221

Esmaspäev ehk kahekümne esimene


Hommikul kell 7 tööle minnes näitas autos termomeeter välistemperatuuriks 10 kraadi sooja. Täna on kahekümne esimene. Detsember.
DETSEMBER.

Tavaliselt poleks mul midagi sellise sooja vastu, ma lausa armastan sellist peaaegu-sama-soe-nagu-Hispaania-talve, aga kuna sügisel tehtud spontaanne otsus viib mu jaanuaris Slovakkiasse lumelauatama, siis oleks mõistlik eelnevalt natuke proovi ka teha. Kas ma mainisin, et ma käisin viimati mäel aastal 2013? Ei? Okei. Ma käisin viimati lauatamas veebruaris 2013 ning ma ei ole kindel, kui mõistlik on üle kolme aasta uuesti sõitmist alustada suurel mäel, kus on kordades rohkem inimesi, kui oli Kuutsekal või Kütiorus.

Inks, sa ikka ei mõtle oma plaane päris täpselt läbi.

Aasta on hämmastaval kiirusel otsa saanud ning see lõpp läks silmapilguna. 27ndal novembril suutsin ka mina lõpuks saada kirja linnukese autoavarii juurde. Nimelt otsustas üks noormees, et ta jõuab punase tulega läbi lipsata. Jõudiski, aga otse minu autosse. Kõik lõppes hästi, kindlustus tegi kõik korda ning hiljem sain kogu situatsiooni üle naerda veel ka. ''Vähemalt tegime koos midagi uut esimest korda!''

Kui nüüd aastale tagasi mõelda, siis juhtus see aasta ikka väga palju ning need juhtumised tulid soovist oma elu muuta. Ma vajasin muutust ning siiani olen ma selle muutusega rahul. Algas ju aasta täiesti uue töökohaga ning võtab imestama, kuidas ma üldse oma varasematel töökohtadel olla suutsin. Jaanuarist hakkan ametlikult uut inimest välja õpetama ning loodan, et ma saan hakkama oma oskuste edasi andmisega.
Aasta tõi väga palju uusi inimesi, uusi kohti. Mõned inimesed on eredamalt meeles ja endiselt silmapiiril, mõned kadusid nii kiiresti, kui nad ka tekkisid. Ju siis pidigi see kõik nii minema.

Ma ei tee järgmiseks aastaks lubadusi, sest ma ei näe mõtet endale piire seada. Ma tean, et mõningad otsused saavad olema raskemad kui teised, aga see on alles tulevikus ning milleks praegu pead vaevata asjadega, mis ei ole veel juhtunud? Küll aga tean, et järgmine aasta tahaks rohkem reisida ja uusi kohti avastada. Kõik on kättevõtmise asi, selles ma ei kahtle.

____
Someday you will look back and know exactly why it had to happen.

No comments:

Post a Comment