20150405

Pühapäev ehk viies''What made you happy once might not make you happy now.''

Ainult üksikud suudavad mõista, teised judge'ivad niisama. Ja ma ei jõua enam, ausalt. Ma ei jõua.

Sain oma ticking timebombist lahti, mis mu sees elutses. Esmaspäeval kell 9 sain analüüside vastused, veidi 10 läbi helistati, et tulge haiglasse. Täna. Kui ma varem oleks kahelnud, siis seekord leidsin endast hämmastava julguse ja nõustusin. Vähem kui neli tundi hiljem tegin check-ini.

Õed ja arstid olid toredad ning naersid mu üle. Ma naersin ka, sest..
..kuna ma ei tea oma vererõhku, siis taheti see mul ära mõõta. Okei, miks mitte. Esimene kord lasin vererõhuaparaadi errorisse, teisel korral mõõdeti 196/43. Kolmandat korda enam ei mõõdetud.
..arst ütles, et võin teed juua, aga ma olen rohkem kohvile truu. Tema oli ka, bondisime.
..õde ütles, et pean kõik vidinad enda küljest ära võtma opile minnes. Jõudsime kokkuleppele, et tunnelid võivad jääda. Meet me half way, eks!
..hommikul enne oppi korjasin vidinaid ära ja keeleneedi kuul kukkus maha. Kuna ma olin rahustite mõju all, siis oli paraku õde see, kes käpuli maas mu kuulikest otsis. Kõik lõppes hästi.
..kui mind juhtmetega ühendati, siis käis taustal Sky Plusi hommikuprogramm. Ellie Gouldingu ''Love Me Like You Do'' tõmbas täiega käima. Õigemat lugu poleks saanud olla.
..peale oppi intensiivis ärgates küsiti, kuidas olla on. ''Igav on.'' Pool tundi hiljem kärutati mind ''koju''.
..''Oih, ma ei tundnud sind äragi. Sinuga polekski nagu midagi juhtunud'' oli õe siiras reaktsioon, kui ta õhtul mu roomiele ja mulle kraadiklaasi tooma tuli. Naersime.
..kanüül tegi rohkem haiget, kui neli õmblust kõhu peal. Õe südamerahuks olin nõus selle ööseks veel käele jätma. Ta oli õnnelik.

Tunnen, et ma olen terve selle olukorra enda jaoks positiivseks muutnud. Ja positiivne on hea.
Aitäh, sõbrad. MINU sõbrad.

_____
Kevad, kus Sa oled?

1 comment: